Zarządzanie stroną WordPress

Zarządzanie stroną WordPress

Zarządzanie stroną WordPress to usługa polegająca na opiece nad blogiem, portalem internetowym, stroną firmową, wizytówką opartą o popularny CMS WordPress. Dzięki doskonałej znajomości tego popularnego systemu zarządzania treścią i świetnym narzędziom jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle niską cenę usługi.

Zarządzanie stroną WordPress polega na:

  • Instalacji podstawowych zabezpieczeń.
  • Instalacji wtyczek służących optymalizacji.
  • Tworzeniu automatycznych backupów.
  • Połączeniu strony z narzędziami Google Search Console, Google Analytics.
  • Aktualizacji pluginów, CMS, tematów.
  • Podstawowej optymalizacji obrazów.

Cena zarządzania stroną WordPress

Cena zarządzania stroną WordPress zaczyna się od 100 zł brutto miesięcznie. W tej cenie zawarte są wszelkie usługi wymienione powyżej. Strona osadzona jest na serwerze klienta. Istnieje możliwość przeniesienia strony / bloga na wydajniejsze serwery.

Zarządzanie stroną WordPress
Cena zarządzania stroną WordPress zaczyna się już od 59 zł miesięcznie. Zdjęcie: hironakajima via Canva.

Zarządzanie stroną WordPress – informacje dodatkowe

Wszelkie czynności związane z zarządzaniem stroną WordPress odbywają się z poziomu dedykowanego panelu, dzięki czemu administrator strony nie musi każdorazowo logować się do panelu WP-admin.

Nie zawieramy stałych umów z naszymi klientami, dzięki czemu zarządzanie stroną WordPress możesz zlecić nam na miesiąc, dwa, dwanaście… Wszystko zależy wyłącznie do Twoich oczekiwań, budżetu i strategii biznesowej.

Nie masz bloga firmowego, strony, portalu? Zleć nam jego budowę.


Pamiętaj! Jeśli Twoje usługi lub produkty wymagają niestandardowych wpisów, lub jeśli potrzebujesz szerszego zakresu działań na blogu, skontaktuj się z nami. Nieszablonowe działania nigdy nie są zbyt złożone, abyśmy nie mogli się ich podjąć.