WP Center – Nowy brand MDKM Digital Media

Z początkiem kwietnia 2023 roku Grupa MDKM Digital Media uruchomiła nową usługę adresowaną do właścicieli stron internetowych opartych o CMS WordPress. Platforma do zarządzania WordPressem – WP Center – ma za zadanie pomoc w zarządzaniu blogiem internetowym, stroną prywatną bądź komercyjną, sklepem internetowym osadzonym na WooCommerce (dodatek do WordPress). portalem informacyjnym oraz każdym innym rodzajem witryny internetowej osadzonej na najpopularniejszym na świecie systemem zarządzania treścią.

„Nasze rozwiązanie adresowane jest do tych wszystkich właścicieli stron internetowych WordPress, którzy chcą skupić się wyłącznie na prowadzonym przez siebie przedsięwzięciu, a nie zarządzaniem stroną internetową, dbaniem o jej bezpieczeństwo, aktualizacje czy stabilność pracy systemu CMS.” – mówi prezes MDKM Digital Media.

„Bez względu na to czy nasz klient posiada niewielkiego bloga WordPress, dużą witrynę e-commerce czy portal informacyjny lub statyczną stronę internetową, WP Center ma za zadanie pomoc w jej obsłudze. Może to być zarówno obsługa samodzielna z poziomu panelu WP Center, jak i zlecenie zarządzania stroną naszemu zespołowi. Cennik jest niezwykle atrakcyjny, a możliwości WP Center praktycznie nieograniczone” – dodaje CEO MDKM Digital Media.

Więcej o nowej usłudze do zarządzania stroną WordPress na stronie WP Center.