Prowadzenie bloga firmowego

Prowadzenie bloga firmowego

Prowadzenie bloga firmowego to usługa, dzięki której Twoja firma skupi się na głównym profilu działalności, a agencja content marketingowa Breaker Media Agency zajmie się planowaniem, tworzeniem, publikacją i udostępnianiem artykułów, poradników czy quizów za Ciebie.

O sile przekazu bloga firmowego nie trzeba już wiele pisać. Praktycznie każda duża firma, bez względu na branżę, w której działa, prowadzi profesjonalnego bloga, w którym dzieli się zarówno swoją wiedzą jak i doświadczeniem, ale także angażuje czytelników (potencjalnych klientów) i zachęca do skorzystania ze swych usług.

Prowadzenie bloga firmowego przez Breaker Media Agency polega na:

  • Tworzeniu wartościowych artykułów / wpisów blogowych (copywriting) o długości od 4 do 5 tys. zzs.
  • Linkowaniu wewnętrznym, optymalizacji pod kątem SEO.
  • Linkowaniu zewnętrznym prowadzącym do Twojej strony, sklepu, map, kanałów społecznościowych.
  • Udostępnianiu w mediach społecznościowych Twojej firmy.

Cena prowadzenia bloga firmowego

Cena prowadzenia bloga firmowego zależna jest przede wszystkim od ilości wpisów. Minimalna ilość artykułów to 4 wpisy na miesiąc, a cena usługi zaczyna się od 600 zł. Optymalna ilość wpisów blogowych w skali miesiąca to 12, jednak wiele zależy od branży, a także Twoich oczekiwań. Jeśli blog firmowy ma być miejscem, w którym dzielisz się wiedzą ze swoimi klientami, chcesz zwiększyć zasięg oraz zależy Ci na szybkim dotarciu do maksymalnie dużej grupy internautów, zalecamy dodawanie minimum 16 wpisów miesięcznie.

Cena prowadzenia bloga firmowego w Breaker Media Agency zaczyna się już od 600 zł miesięcznie.

Prowadzenie bloga firmowego – informacje dodatkowe

Usługa prowadzenia bloga firmowego przez agencję Breaker Media Agency polega na cyklicznym tworzeniu i publikacji wartościowych wpisów i poradników, dzięki którym zasięg Twojej firmy wzrośnie w sposób naturalny. Organiczny ruch prowadzący do bloga, a następnie głównej strony internetowej czy też bezpośrednio samej firmy, pozwoli na szybkie pozyskanie nowych klientów.

Nie zawieramy stałych umów z naszymi klientami, dzięki czemu prowadzenie bloga firmowego możesz zlecić nam na miesiąc, dwa, dwanaście… Wszystko zależy wyłącznie do Twoich oczekiwań, budżetu i strategii biznesowej.

Nie masz bloga firmowego? Zleć nam jego budowę.


Pamiętaj! Jeśli Twoje usługi lub produkty wymagają niestandardowych wpisów, lub jeśli potrzebujesz szerszego zakresu działań na blogu, skontaktuj się z nami. Nieszablonowe działania content marketingowe nigdy nie są zbyt złożone, abyśmy nie mogli się ich podjąć.