The Billfold – finanse osobiste w pigułce

Z początkiem grudnia 2022 roku Grupa MDK Media uruchomiła nowy serwis internetowy poświęcony finansom osobistym The Billfold. Portal będzie łączył najważniejsze wiadomości finansowe z praktycznymi poradami oraz niezależnymi opiniami i recenzjami produktów i usług bankowych.

„Chcemy odseparować nasze treści od zepsutej sceny politycznej oraz ordynarnej propagandy największych korporacji finansowych. Tworzone w The Billfold treści mają nieść przede wszystkim wartość użytkową dla naszych Czytelników. Taką, która pozwoli im podejmować lepsze decyzje finansowe.” – mówi prezes zarządu MDK Management.

W serwisie docelowo znaleźć ma się sekcja poświęcona najważniejszym wiadomościom finansowym, które rzutują na domowe budżety Polaków, rzetelne i weryfikowane porady finansowe oraz niezależne i obiektywne recenzje produktów i usług bankowych.

W The Billfold nie zabraknie także treści prześwietlających promocje bankowe, z naciskiem na weryfikację umów o świadczenie usług i „powiększaniem” drobnego druczku.

Portal ma zarabiać na reklamach typu display oraz afiliacji, jednak z naciskiem na klarowność i przejrzystość zamieszczanych w reklamach ofert.